Beslenme ve Diyet

Evde Ayak Detoksu Nasıl Yapılır | Maranki Ayak Detoksu Yalanı | Videolu Kanıt

Evde ayak detoksu nasıl yapılır sorusuyla gündem çalkalandı. Fakat kimse bunun doğruluğunu sorgulamadı. Tabii Ahmet Maranki gibi ün yapmış isimlerle ortaya çıkan bu detoks, ilk zamanlar herkes için şok ediciydi. Çünkü ayaktan vücutta birikmiş toksinlerin atıldığı anlatılıyor ve buna kanıt olarak da ayağınızı soktuğunuz suyun belli bir süre sonra çamura dönüşmesini gösteriyorlardı. Durun bakın ki gerçek öylemiymiş? Ayak detoksu faydaları hakkında konuşulan bu kadar şey gerçek miymiş?

ayak detoksu yalanı

evde ayak detoksu nasıl hazırlanır

EVDE AYAK DETOKSU NASIL YAPILIR?

Evde ayak detoksu yapmak için ‘güya’ ihtiyacınız olan bir ayak detoksu makinesi, kendisini bu detoksa insanları inandırmaya çalışanlar satıyorlar. Peki bu makina nasıl çalışıyor? Gerçekten ayak detoksu yapıyor mu? Yoksa bizim bilmediğimiz bir şeyler sayesinde sadece su kararıyor ve bize ayak detoksu diye yutturuluyor mu?

Tarifinde suyun içerisine bir takım maddeler atıyorsunuz. Epsom tuzu vs gibi maddelerle karışan suya bir de belirli bir oranda akım veren o pahalı cihazı bağlıyorsunuz. Ayağınızı içine koyuyorsunuz ve 1 saat sonra su çamura dönüyor ve siz de şaşırıyor ve ayağınızdan toksinleri attınız zannediyorsunuz. Fakat arkadaşlar maalesef bu gerçek değil. Hatta bile bile sizleri ve bizleri kandırmaya çalışan, bundan para kazanmaya çalışan detoks yalancıların bir ürünü. Nasıl olduğunu hemen kanıtlayalım siz de rahatlayın ve bir daha tıptan tamamen uzak bu yöntemler üzerinden sizlerden para kazanmaya çalışan insanlara prim vermeyin.

Evde Ayak Detoksu Yalanı Ortaya Çıktı!

Arkadaşlar malum kaba koyduğunuz suyun içerisinde zaten sizin bizim göremediği ağır metaller mevcut ya da belli bir akım verilerek rengi ortaya çıkabilecek farklı maddeler de mevcut. Siz o makinayı bağlayınca makinadan geçen akım suyun içinde zaten var olan maddeleri paslandırıyor ve görünür kılıyor. Özellikle zaten ayağınızı da soktuğunuzdan ayağınızın üstündeki minik pislikler . de görünür hale geliyor. Yani o ayak detoksu makinesinin bir numarası yok.

Ayak Detoksu Yalanını Siz de Ortaya Çıkarabilirsiniz

Eğer ayak detoksu cihazına para ödediyseniz AYAĞINIZI İÇİNE SOKMADAN MAKİNAYI ÇALIŞTIRIN! Göreceksiniz ki su ayağınız içinde olmadığı halde yine çamura dönecek, kararacak. Tıp camiasındaki bir çok doktor bunun yalan olduğunu ve söylenen etkileri sağlamadığını kanıtladığı halde halkı ayak detoksu cihazı ile kandırmaya çalışanlar var. Mor Mirket ailesi olarak üzerimizde sorumluluk hissettik.

Ayak detoksu cihazı fiyatı

Peki bu makineyi yalanlarla insanlara pazarlamaya çalışanlar ayak detoksu cihazı ile ne kadar kazanıyor. Piyasadaki değerini 300 ile 550 TL arasında gösterip ortalama 100 TL’ye indirimli göstererek insanlara satıyorlar. Kimi yer ise ayak detoksu seansı altında insanlardan bu paraları aylık alıyor ve onlara vücutlarında biriken toksinleri attıklarını söylüyorlar.

AYAK DETOKSU YALANI VİDEOLU KANIT

 

Ayak detoksu yapanlar bunu farkettikleri zaman uğradıkları hayal kırıklığını çevresine anlatmaya başladığında ortaya çıkan bu yalan şimdi her yerde dolaşıyor ve ayak detoksu yorumlar yazdığınızda internete karşınıza ilk çıkan açıklamalarda bunun bir kandırmaca olduğunu anlıyorsunuz. Ayak detoksu faydaları hakkında konuşulan bunca şeyin yalan olduğunu erken öğrenmeniz sizin için bir kazanım!

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Yazılar

Sitemizde yayınlanan yazılar sadece tavsiye niteliğindedir. Hastalığınızla ve problemlerinizle alakalı doktora başvurmadan online bilgiler ile hareket etmenizi önermiyoruz.

İçerikler tavsiye niteliğinde olup, yazılar içerik üreticileri tarafından üretilmektedir ve ne yazarlar ne de site sahipleri sorumluluk kabul etmemektedir.

MORMİRKET Copyright © 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

To Top